Skip to the main content

Adviseurs regio’s cluster E

Bestuurders Verenigingsservice
Adviseurs
Foto: Gertrude de Vries

Verenigingsadviseur: Mark Tissink

Voor de regio’s in cluster E is Mark Tissink het centrale aanspreekpunt voor de verenigingen. Hij werkt hierin nauw samen met onze vrijwilligersorganisatie, zoals de Werkgroep Vereniging Centraal (WVC), de verenigingscoaches en onze beroepskrachten.

Contact met Mark:

  • Telefoon: 026 3035485
  • E-mail: mark.tissink@knkv.nl

 

 

Foto: Gertrude de Vries

Korfbaladviseur: Leon Simons

Leon Simons is de korfbaladviseur voor de regio’s in cluster E. Hij kan je vereniging adviseren en ondersteunen als het gaat om onderwerpen als technisch beleid, trainersbegeleiding, korfbal op school, korfbal voor ouderen en korfbaltechnische opleidingen.

Contact met Leon

 

 

Bij welk cluster hoort mijn vereniging?

Hier vind je het overzicht met de verenigingen per cluster.

Meest bekeken artikelen

RecreStars
Korfbalaanbod
RecreStars
Eén keer in de vier weken een vrijdagavond een toernooivorm 4-4 spelen, dat is wat RecreStars is! Het is een vorm van korfbal die minder intensief is dan het huidige competitie aanbod. Recreatief, minder frequent, flexibel, laagdrempelig en met name gericht op gezelligheid. 
Lees meer
Ledencijfers
Verenigingsservice
Ledencijfers
De ledencijfers per kwartaal en van alle korfbalverenigingen aangesloten bij het KNKV.
Lees meer
Studentenkorfbal
Korfbalaanbod Ledenwerving/-behoud
Studentenkorfbal
Onderdeel van het korfbal in Nederland is het studentenkorfbal. De elf studentenkorfbalverenigingen met zo’n 800 studenten doen mee met de reguliere korfbalcompetitie.  
Lees meer

Populaire downloads

Routekaart competitie
Download
Spelregels Korfbal 2020
Download
Handboek Kwaliteitseisen Korfbalaccommodaties
Download