Social media zijn een online uithangbord voor verenigingen. Via kanalen als Instagram, TikTok en Facebook kan je vereniging de beleving voor de huidige leden vergroten én nieuwe leden en sponsoren aantrekken. Daarmee is de kracht van social media groot. In het MDT-traject tot social media-expert ga je aan de slag met de social media van jouw club. Van het ontwikkelen van een strategie tot het bedenken van content en het editten van video’s, je leert het allemaal!
Dat doe je natuurlijk niet alleen, je wordt ondersteund door professionals uit het werkveld. Zo volg je een workshop bij Yellow Jersey, een van de bekendste sportmarketingbureaus van Nederland. Yellow Jersey is een marketing- en contentpartner van het KNKV, maar ook van andere grote sportorganisaties, zoals de KNVB, NOC*NSF en Intersport. Daarmee hebben ze veel kennis en ervaring in huis en die delen ze graag met jou!
Iets voor jou? Kijk dan op www.knkv.nl/mdt. Daar leest je alles over dit traject, maar ook over de andere drie MDT-trajecten van het KNKV: schoolkorfbaltrainer, scheidsrechter en eventmaker. Ook staat daar alle informatie over hoe je je aan kunt melden. De eerste ronde start al in september, dus wacht niet te lang!
Wist je dat je bij sommige opleidingen studiepunten kunt verdienen door deel te nemen aan een MDT-traject? Zeker de moeite waard om dat even te checken bij je school! Wie weet levert het MDT-traject jou dan wel dubbele winst op!